ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ
НА ЗАМОВЛЕННЯ

Класичний стиль в інтер'єрі кухні

Суворі, симетричні лінії, акуратні форми і неяскраві кольори - основні риси класичного напряму. Такий спокійний, аристократичний інтер'єр якнайкраще підійде для кухні, причому, незалежно від її розміру. Тому, якщо ви - шанувальник роками вивіреного стилю, який не терпить надмірностей, ваша класична кухня буде радувати вас протягом багатьох років. Адже при виборі якісного, надійного гарнітура ремонт в приміщенні не потрібно буде робити досить довго - класика актуальна завжди.

Навіть швидко глянувши на дизайн в класичному стилі, можна закохатися в нього раз і назавжди. Адже ніякий інший інтер'єр не створює в оточуючих такого відчуття досконалості, стабільності і благополуччя. Виникнувши в сімнадцятому столітті в Європі, класицизм, видозмінюючись, проте залишаючись вірним собі, успішно дожив до наших днів. Шанувальники даного стилю - в цілому консервативні люди, що цінують солідність і точність.

Для меблів та аксесуарів, як правило, використовуються натуральні, дорогі матеріали: деревина, камінь, кришталь. А строгі обриси виробів в класичному напрямку найчастіше компенсуються багатим декором. Тому доречними тут будуть різьблення по дереву, металеве кування, ліпнина, оригінальна кераміка, дорогі картини. В цілому ж про інтер'єр в стилі класика можна сказати, що тут всі предмети гармоніюють між собою, створюючи єдиний ансамбль, в якому кожна річ - на своєму місці.

Колір для кухні в класичному стилі вибрати нескладно, оскільки зупинитися в будь-якому випадку доведеться на чомусь нейтральному і не яскравому. Як правило, це:
пастельні відтінки;
 білий колір;
вся палітра коричневого;
непомітні малюнки.

Білий колір - один з основних інтер'єру в стилі класика. Він обов'язково присутній в подібному дизайні. Тому в цьому кольорі можна оформити стелю, підлогу або стіни (проте тут необхідно пам'ятати, що використовувати одночасно більше трьох відтінків в цьому стилі абсолютно неприпустимо). Ну, а повністю біле приміщення інакше як ознакою самого вишуканого смаку не назвеш. До речі, в цьому випадку чудово виглядатимуть вкраплення золотого. Фасади з золотистою різьбленням додадуть вашій кухні вишуканості, і будуть виглядати по-царськи розкішно.

Пастельні тони, як уже згадувалося трохи вище, також користуються величезною популярністю у любителів класики. Але для цього стилю більше підходять теплі відтінки - такі, як «ваніль», «слонова кістка», «крем-брюле», «персик», «абрикос». «М'ятний», «аквамариновий», «барвінок», «гальковий сірий» - швидше за прерогатива провансу, ніж класики.

Застосування коричневого в класичній кухні теж вітається. Адже це - колір дорогих порід дерева. Тут можна вибрати будь-який відтінок в межах від «горіха» до «чорної кави». Найчастіше для фону використовується більш світлий тон, а ось меблі і паркет роблять темно-коричневого кольору.

Класичний стиль, який апріорі має на увазі використання виключно якісних матеріалів, класика, звичайно ж, тяжіє до добротних, розкішних меблів. Так що кухонний гарнітур для кухні в класичному стилі - це, перш за все, масив дерева. Найбільш актуальні фасади, які покриті прозорим лаком - завдяки цьому, зберігається природний малюнок дерева. Проте, дехто замість лаку використовує світлу емаль - це питання смаку.

Як декор у кухонних меблів, виконаної в класичному стилі, часто застосовуються:
• фільончасті фасади;
• вставки зі скла;
• патинування.

Також популярна меблі, прикрашені:
• балюстрадами;
• декоративними колонами;
• позолотою;
• різьбленням.


Top