ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ
НА ЗАМОВЛЕННЯ

Біла кухня

Білий колір ідеальний як базовий, особливо на великих поверхнях - стінах, кухонному фартусі, фасадах меблів. Він символізує оновлення, чистоту і світло. Якщо вам захотілося привнести в інтер'єр саме такі асоціації, біла глянцева кухня буде відмінним рішенням. Особливо вдало білі поверхні будуть виглядати в невеликих приміщеннях.

Фасади: глянець VS матова МДФ. Безперечним плюсом відображаючих фасадів є ефект розширення простору. Відблиски і відображення кухонного гарнітура створять відчуття простору і легкості. Ще одним плюсом глянцю є простота в догляді, що дуже важливо для кухні. До мінусів можна віднести те, що дрібні дефекти і подряпини на глянцевому поверхні можна замаскувати, і при пошкодженні доведеться замінити фасад. Тому оптимальний вихід - зробити нижні секції кухні матовими, а верхні - глянцевими. Чисто матові фасади підійдуть для великої кухні, або зони, що поєднує кухню і вітальню.

Багато дизайнерів люблять білий за його універсальність, тому що він поєднується з будь-яким відтінком. Розглянемо найбільш виграшні варіанти поєднання:

З чорним: Чорно-біла кухня може бути оформлена як в класичному стилі, так і в сучасному. До такого інтер'єру легко підібрати декор і посуд. Тут будуть доречні не тільки скло і хром, але і будь-які яскраві відтінки.

З коричневим: теплота коричневого і легкість білого в дуеті дають відчуття чогось домашнього і затишного, в такій кімнаті хочеться залишатися довше і вести довгі бесіди. Біла кухня з коричневої стільницею підійде для шанувальників спокійних поєднань.

З сірим: Сірий колір здатний надати елегантності і стилю навіть самої аскетичної обстановці. Тільки не поспішайте прикрашати сірий візерунками і складною обробкою. Мінімалістичний білий кухонний гарнітур з сірої стільницею виглядають набагато краще без додаткових принтів і декору. Але і яскравий акцент в такій кухні теж не буде зайвим. Виберіть один великий елемент обстановки в пофарбуйте його в яскравий колір - кухня тут же перетвориться. Так само легко, прибравши яскраві акценти, можна без зусиль перетворити приміщення в тихе затишне гніздечко, адже сірий - найкраще тло для будь-яких експериментів!

З натуральною деревиною: Світлий кухонний куточок з дерев'яною стільницею, обробка під грубі текстури підійде для цінителів природи та всього натурального. Плетені стільці, трохи рослин, тканий вручну текстиль - і інтер'єр в стилі шале готовий!


Білий настільки пластичний і багатоликий, що здатний гармонійно вписатися в будь-який стиль. Найбільш часто цей колір можна зустріти в таких інтер'єрах.

  • Скандинавський стиль. Холодна краса Північної Європи послужила натхненням для створення самого популярного на сьогодні стилю. Світло і простота білого в поєднанні з натуральними елементами (деревиною, стегнами натуральним текстилем, шкірою) створюють ауру затишку і спокою.

Інтер'єр в стилі мінімалізм. Не варто плутати мінімалізм і скандинавський стиль. Хоч вони обидва тяжіють до простоти форм і максимальної освітленості, є і відмінності. У мінімалістичному інтер'єрі неприпустимі спотворені несиметричні лінії і незвичайні за формою предмети. Все повинно бути гранично лаконічно і просто, але в той же час практично і зручно для користування. На першому місці в такій кухні повинно бути зручність, все елементи повинні мати чітко вивірені лінії і пропорційні розміри. Саме тут до місця доведеться білий глянець і сірий колір.

Біла кухня в стилі прованс. Романтична французька Рів'єра стала серцем виникнення стилю прованс. У кухні легко створити подібну світлу і грайливу обстановку, використовуючи пастельні тони в поєднанні з білим. Текстиль з рослинними мотивами, старовинні меблі, відкриті кухонні полички - все це послужить для створення атмосфери романтичності і вінтажного старовини.

Біла кухня - класика. Класичний стиль цікавий тим, що він ніколи не виходить з моди. Якщо ви плануєте зробити якісний ремонт без частих перепланувань, то цей стиль буде ідеальним рішенням. Білий класичний куточок з фільонками можна поєднати зі стінами і фартухом в небесно-блакитному, пісочному, оливковій або кремовому кольорі. Також стильно виглядатиме класичний гарнітур під дерево в тандемі з білими стінами і білим кахлем.


Top